Працівники Національного університету цивільного захисту України продовжують виконувати свою волонтерську місію

З перших днів війни працівники Національного університету цивільного захисту України є активними учасниками волонтерського руху.

Так, докторант докторантури закладу вищої освіти Віолетта Тогобицька організовує та розвозить гуманітарну допомогу тим, хто її потребує: ветеранам університету, хворим та одиноким мешканцям, малозабезпеченим та багатодітним родинам, інвалідам, а також медичним установам та закладам Харкова. Так, днями Віолетта Тогобицька надала гуманітарну допомогу Відділенню паліативної допомоги «Дитячий хоспіс» та Харківському міському перинатальному центру.

Дякують безстрашній фахівчині університету харків’яни, а вона виконує свою людську місію.