Працівники НУЦЗ України разом із фахівцями ГУ ДСНС України у Житомирській області провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життя в умовах війни для молоді Житомирщини(відео)

14 листопада фахівці Національного університету цивільного захисту України завітали до Головного управління ДСНС України у Житомирській області. Разом із практичними працівниками обласного гарнізону вони нагадали старшокласникам ліцеїв регіонального центру про алгоритми дій час сигналу «Повітряна тривога», виявлення вибухових «знахідок», пожежної небезпеки, а також нагадали про основні правила користування вогнегасником. Під час спілкування із молоддю представники закладу вищої освіти у складі начальника кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Юрія Отроша, викладача цієї ж кафедри Едуарда Щолокова та начальника відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Вікторії Коленко, наголосили на актуальності та затребуваності професії рятувальника, ознайомили майбутніх абітурієнтів із умовами вступу та навчання в НУЦЗ України. Школярам та педагогам було роздано продукцію ЮНІСЕФ про безпеку життєдіяльності.    

15 травня на базі ГУ ДСНС України у Житомирській області було проведено відкриті онлайн конференції, до яких приєдналися керівництво обласного гарнізону та ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, керівники управлінь освіти в областях, закладів середньої освіти, професійно-технічної освіти та понад 500 учнів випускних класів Житомирщини та Хмельниччини.

Також в ефірах радіо мовлення «Житомирська хвиля» та телебачення «С-TV.Житомир» представники університету розповіли про особливості навчання в НУЦЗ України в умовах війни та підготовку майбутніх героїв без зброї.

 

Національний університет цивільного захисту України