Представник НУЦЗУ взяв участь у комплексі комунікаційних заходів з питань запобігання та виявлення корупції

1 грудня 2022 року на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбувся комплекс комунікаційних заходів (круглий стіл  та семінар-нарада) із питань запобігання та виявлення корупції організований Управлінням власної безпеки та протидії корупції.

Метою проведення круглого столу «Актуальні питання використання новітніх підходів із протидії корупції та удосконалення практики застосування антикорупційного законодавства» стало об’єднання зусиль науковців  і практиків у розв’язанні теоретичних та практичних проблем запобігання та протидії корупції, а також вироблення рекомендацій щодо вдосконалення чинного законодавства України і практики його застосування у сфері боротьби з корупцією.

Під головуванням начальника управління власної безпеки та протидії корупції Олега МАНДЗЮКА участь у заходах взяли представники уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції Черкаського інституту та Національного університету цивільного захисту України, викладачі кафедри управління у сфері цивільного захисту та курсанти інституту. Національний університет цивільного захисту України представив начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Станіслав Скляров.

У межах заходу обговорювались проблемні питання формування та розвитку ефективного інструментарію та інституційних механізмів запобігання та боротьби з корупційними практиками, новацій законодавства і правозастосовчої практики щодо заходів протидії корупції, спірних питань, що виникають під час виявлення корупційних ризиків, конфлікту інтересів, застосування антикорупційного інструментарію, у тому числі судових процедур. Розглядалось питання щодо удосконалення алгоритмічного мислення та швидкого прийняття рішень в екстремальних ситуаціях, застосування методики Кейс-тренінгів (розв’язання конкретних ситуаційних задач) з антикорупційними уповноваженими.

За офіційними матеріалами сайту ДСНС