Представники ГУ ДСНС України у Запорізькій області відвідали НУЦЗ України

Представники Запорізького гарнізону завітали до Національного університету цивільного захисту України. Зустріч із курсантами та науково-педагогічними працівниками відбулася на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Заступник начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області з реагування на надзвичайні ситуації Олексій Пуга та начальник відділу гуманітарного розмінування Головного управління Олександр Юрковський ознайомили присутніх із життєдіяльністю гарнізону в умовах війни, поінформували щодо оперативного реагування на надзвичайні події під час воєнних дій, стану справ щодо розмінування територій, забруднених вибухонебезпечними предметами у Запорізькій області. Також гості закладу вищої освіти зустрілись із курсантами, які продовжать службу на базі Запорізького гарнізону.