Представники НУЦЗ України підвищують свій фах у підрозділах ДСНС

З 15 квітня до 13 травня викладач кафедри інженерної та аварійно-рятуавльної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Олександр Поліванов підвищував свій фах на базі ГУ ДСНС України у Херсонській області. Стажувався фахівець університету на посаді начальника  І Державного пожежно-рятувального загону Херсонського гарнізону. Протягом стажування  ознайомився зі структурою, основними задачами державного пожежно-рятувального загону, а також обов’язками начальника. Відвідав пожежно-рятувальні підрозділи, що входять до складу 1 ДПРЗ та підрозділи місцевої пожежної охорони Херсонської області. Ознайомився з пожежно-рятувальними автомобілями та пожежно-технічним обладнанням, яке знаходиться на озброєнні цих підрозділів. Удосконалив навички роботи з БпЛА.

Викладач університету брав безпосередню участь у ліквідації наслідків ворожих обстрілів, пожеж, надавав допомогу населенню, залучався до виконання повсякденних завдань за призначенням начальника 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Херсонській області,  надавав практичні поради водійському складу щодо ремонту та експлуатації пожежно-рятувальних та оперативних автомобілів.

Тож, за словами майора Поліванова, результати стажування дозволили підвищити рівень професійної майстерності за рахунок набуття знань, умінь, навичок, а отриманий досвід буде використовуватись в освітньому процесі під час підготовки майбутніх рятувальників.