Представники НУЦЗ України стали учасниками наради щодо розробки міжнародної жестової мови для рятувальників

13 червня в режимі відеоконференції відбулась робоча нарада представників робочої групи з питань розробки міжнародної жестової мови для рятувальників під головуванням заступника Голови ДСНС України Романа Примуша. Від Національного університету цивільного захисту України в нараді взяли участь фахівчиня (з гендерної рівності) Софія Богомазова та доцент кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Антон Чернуха.

Під час наради було обговорено інформацію з питань реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Представниками робочої групи були визначені подальші етапи роботи щодо розробки стандарту міжнародної жестової мови рятувальників для забезпечення комунікації рятувальників між собою та з особами з порушенням слуху та надання швидкої ефективної допомоги під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.