Представники НУЦЗ України стали учасниками регіонального форуму

23 травня  в м. Канів відбувся регіональний форум «Осмислення. Цінності та історії стійкості». Захід відбувся в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоровʼя, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Учасниками заходу стали представники Національного університету цивільного захисту України - проректор з персоналу Андрій Титаренко, начальник відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Віталій Попов та  начальник сектору психологічного забезпечення Анна Топчило.

Під час заходу обговорили питання щодо погляду на дослідження української стійкості через призму історичного, культурного та мистецького надбання. Також відбувся перегляд відеопрезентації Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як».