Представники НУЦЗ України – учасники Літньої школи молодого науковця Міністерства внутрішніх справ «Наука в часи війни: інструменти та можливості»

24-26 червня на базі Львівського державного університету внутрішніх справ триватиме Літня школа молодого науковця Міністерства внутрішніх справ «Наука в часи війни: інструменти та можливості». Захід проходить за ініціативи Департаменту освіти, науки та спорту МВС.

Учасниками Літньої школи є представники Рад молодих вчених та Наукових товариств одинадцяти відомчих закладів вищої освіти та Державного науково-дослідного інституту МВС. Серед них - заступник Ради молодих вчених, доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Цимбал Богдан та курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Хоружий Олександр.

Метою літньої школи є налагодження зв’язків молодих науковців та активістів представників Рад молодих вчених відомчих вишів для взаємодії та проведення у майбутньому спільних заходів.

Так, 24 червня відбувся виїзд до навчально-тренувального майданчика, де було проведено тренінги. Під час заходів акцентовано увагу на медіаграмотності: захисті від дезінформації, заходах кібергігієни для безпечного користування мережею інтернет, протидії торгівлі людьми, роботі  поліграфа як інструмента психофізіологічних досліджень, візуалізації результатів наукових досліджень тощо.

Загалом, протягом трьох днів учасники заходу пройдуть низку тренінгів, опанують провідні техніки кібергігієни та захисту від дезінформації, комунікаційні практики, а також дізнаються про інновації у сфері психофізіологічних досліджень.

Кожний учасник Літньої школи молодого науковця МВС отримає сертифікат.