Представники НУЦЗ України взяли участь у засіданні студентських самоврядувань Харкова

11 липня в м. Харкові відбулося засідання молоді, організовано Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з Молодіжною радою при Харківському міському голові. У заході взяли участь представники учнівських та студентських самоврядувань навчальних закладів міста. Від НУЦЗ України приєдналися провідна фахівчиня відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Явтушенко Анна та студентка 2 курсу соціально-психологічного факультету Криворучко Марія. Депутати чинного складу Молодіжної ради поділилися своїм досвідом роботи, розповіли про реалізовані проєкти, а також умови проведення конкурсного відбору депутатів наступного скликання. Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Власенко наголосив, що ця зустріч стала важливим кроком для зміцнення співпраці між молоддю та міською владою. За його словами, в місті постійно залучають молодих людей до ухвалення рішень щодо майбутнього Харкова, у тому числі його відновлення.