Представники НУЦЗ України завершили навчання в Літній школі молодого науковця МВС « Наука в часи війни: інструменти та можливості»

26 червня відбулося завершення навчання в літній школі молодого науковця МВС «Наука в часи війни: інструменти та можливості». Нагадаємо, що учасниками заходу стали представники Рад молодих вчених та Наукових товариств одинадцяти відомчих закладів вищої освіти та Державного науково-дослідного інституту МВС. Серед них - заступник Ради молодих вчених, доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Цимбал Богдан та курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Хоружий Олександр.

В останній день проведення наукової школи відбулися тренінги зі штучного інтелекту: очікування та реальність; візуалізації результатів наукових досліджень: типові тренди, типові помилки; формування та збереження психологічної стійкості в сучасному світі.

Завершилася робота Літньої школи молодого науковця МВС «Наука в часи війни: інструменти та можливості» врученням сертифікатів.