Представники НУЦЗУ взяли участь у міжнародній конференції «Сучасні проблеми геометричного моделювання»

Днями у Хмельницькому на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького у режимі онлайн відбулася щорічна міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми геометричного моделювання». У науковому форумі взяли участь представники Національного університету цивільного захисту України - проректор-начальник відділу організації служби, доктор технічних наук, професор Олег Семків, начальник кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки, кандидат технічних наук, доцент Андрій Калиновський та викладачі кафедри: доктор технічних наук, професор Леонід Куценко та Олена Сухарькова. Учасники конференції з різних регіонів нашої держави та інших країн  обговорили питання щодо геометричного моделювання явищ і процесів, теоретичних проблем прикладної геометрії, підготовки наукових та педагогічних кадрів, технічного дизайну, комп’ютерної графіки, методики постановки та проведення наукових та дослідницьких експериментів, результатів наукових досліджень, питань підготовки фахівців та науковців. На конференції виступили Леонід Куценко та Олена Сухарькова з доповіддю про результати своїх наукових досліджень.

Учасники конференції визначили, що подібні заходи є платформою для обміну знаннями та досвідом і генерують наукову дискусію щодо пошуку оптимальних рішень актуальних проблем розвитку сучасних методів моделювання для розвитку перспективних інформаційний технологій задля забезпечення науково-освітньої діяльності.