Представники НУЦЗУ завітали до ГУ ДСНС України у Сумській області та провели онлайн зустріч із керівниками закладів освіти та майбутніми абітурієнтами ( відео)

25 травня представники Національного університету цивільного захисту України завітали до м. Суми, аби розповісти, як триває підготовка майбутніх рятувальників під час війни, та провести профорієнтаційну роботу. До онлайн конференції приєдналися керівники закладів середньої освіти, професійно-технічної освіти та понад 300 учнів випускних класів Сумщини. Захід було організовано факультетом пожежної безпеки університету.
На зустрічі були присутніми керівники та працівники управління персоналу Головного управління ДСНС України у Сумській області, а також фахівці по роботі з кадрами із підпорядкованих підрозділів області.
Під час заходу співробітники університету ознайомили із фаховими напрямами закладу вищої освіти, спеціальними програмами підготовки та правилами вступу. Особливу увагу звернули на організацію освітнього та виховного процесів.
Також у Сумах було проведено брифінг на ТК ATV щодо підготовки майбутніх рятувальників, справжніх героїв без зброї. Спікерами виступили представники університету, а саме: начальниця відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Вікторія Коленко, начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Юрій Отрош та викладачі цієї ж кафедри Едуард Щолоков і Роман Майборода.