Представники та представниці НУЦЗ України взяли участь у тренінгу з навчання психологів системи ДСНС елементам жестової мови

5, 7 та 8 вересня представники  психологічного сектору та фахівчиня (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту України взяли участь у тренінгу щодо навчання елементам жестової мови для соціальної адаптації осіб із порушенням слуху та надання ефективної і швидкої допомоги цим особам при ліквідації надзвичайних ситуацій.

Тренінг відбувся за підтримки Сектору гендерної рівності ДСНС України та ГО «Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю».

Під час тренінгу фахівці Національного університету цивільного захисту України вивчили практично основні елементи жестової мови та дактильну абетку, завдяки якій можливе спілкування із людьми з порушенням слуху.