Представниці НУЦЗ України стали учасницями регіонального студентського форуму

8 червня на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся регіональний форум «Студентське самоврядування Незламного: шлях до якісної освіти та активного громадянства». Учасницями студентського зібрання стали представниці Національного університету цивільного захисту України - провідна фахівчиня відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Явтушенко Анна та студентка 2 курсу соціально-психологічного факультету Криворучко Марія. Метою форуму було підвищення обізнаності щодо важливості ролі студентських самоврядувань у забезпеченні якості вищої освіти та розвиток громадської активності серед молоді в умовах воєнного стану. Учасниками форуму, який очолив заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький, стали представники від 17 закладів вищої та фахової передвищої освіти Харкова.