Представниці НУЦЗУ стали учасницями тренінгу з питань особливостей комунікації з вразливими групами населення

Днями у режимі онлайн відбувся тренінг «Особливості комунікації з вразливими групами населення. Інклюзія» в межах проведення Всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Учасниками тренінгу стали фахівці, відповідальні за впровадження гендерної політики закладів освіти та науково-дослідних установ, підприємств, установ та організацій ДСНС. Від Національного університету цивільного захисту України на заході були присутніми провідний фахівець відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю університету Вікторія Коленко та фахівчиня (з гендерної рівності) Софія Богомазова.

Тренінг відбувся за ініціативи сектору гендерної рівності апарату ДСНС України та журналістки сайту «НВ», членкині ГО «Жінки в медіа», медіа консультантки МБФ «Альянс громадського здоров’я» Олександри Горчинської. Під час тренінгу учасники заходу були обговорили питання щодо особливостей вразливих груп населення – хто входить до цієї категорії; інклюзія як підхід і як поняття; поширені стереотипи щодо вразливих груп населення; коректна лексика і термінологія щодо спілкування з людьми з інвалідністю.