Привітання виконувача обов’язків Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Шановні колеги!

Сьогодні наша держава щохвилини виборює своє право бути Незалежною. Ми всі об’єднані єдиною метою – Вистояти та Перемогти! Кожен із нас на своєму фронті, кожен і кожна важливі для Служби, для країни.

Рятувальники працюють нині у вкрай складних умовах, з постійним ризиком для життя. Ворог прицільно атакує наші підрозділи, розуміючи, що ми не маємо зброї і прагнемо лише допомогти людям.

Нашим незмінним елементом одягу відтепер є бронежилети. Ми ліквідовуємо наслідки збройної агресії росії під звуки вибухів, сигнали Повітряної тривоги, перечікуємо атаки ворога в укриттях. Але незмінним лишається лише одне – бажання жити під синьо-жовтим прапором. Ми тут, на своєму місці, в першу чергу, заради наших рідних, заради наших громадян, які вірять у нас, чекають і завжди розраховують на допомогу.

Я звертаюся до кожного із багатотисячної рятувальної родини: ви – важлива частинка нашої Служби. Рятувальники, пожежні, сапери, водолази, медики, психологи, хіміки, верхолази, водії, диспетчери – я дякую вам за роботу 24 години на добу, за врятовані життя, збережені будівлі, розміновані території.

Адже Служба порятунку – це, в першу чергу, про людей. Людей, які живуть своєю справою, щохвилини ризикуючи власним життям!

Дякую вам, наші “надзвичайні” герої! Працюємо з вірою в нашу Незламність, Стійкість та Перемогу! Слава Україні!