Про Х Конкурс винахідницьких та раціоналізаторських робіт

Відповідно до наказу ДСНС від 30.01.2023 № 87 Національний університет цивільного захисту України є організатором Х Конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських робіт (далі – Конкурс) серед персоналу Державної служби України з надзвичайних ситуацій (Положення про Конкурс).

Конкурс проводиться з метою підвищення рівня ефективності виконання завдань за призначенням органів та підрозділів ДСНС шляхом створення оригінальних нових, новаторських і корисних технічних рішень через стимулювання інтелектуальної і творчої діяльності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту та працівників.

Для участі у Конкурсі до 15 липня 2024 року необхідно надати до відділу організації науково-дослідної та патентної діяльності науково-дослідного центру заявки на участь та описи робіт у довільній формі обсягом до 3 аркушів формату А4 (електронний та друкований варіанти).

Довідки за тел. (095) 240-20-76 (Руслан Корнієнко), email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..