Професійна підготовка колективів патріотично-фахового виховання: в НУЦЗ України вручили нагороди учасникам Харківського міського конкурсу студентської самодіяльності «Студентська весна 2024»

10 червня на оперативній нараді т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Ігор Романюк вручив нагороди колективам патріотично-фахового виховання університету. Так, 07 червня колективи університету взяли участь у Харківському міському конкурсі студентської самодіяльності «Студентська весна 2024». І місце у номінації «Бальна хореографія» посів  танцювальний колектив «Флейм» ( художня керівниця Вікторія Самійленко); І місце у номінації «Театрально-розмовний жанр» взяла театральна студія «Лицедії» ( художній керівник Микола Целуйко); також переможцем у номінації «Інструментальний жанр» став дует бандуристів ( художня керівниця Олеся Бойко). ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія» виборов танцювальний колектив «Флейм» ( художня керівниця Вікторія Самійленко) та у номінації «Народна хореографія» - танцювальний колектив «Флейм» (художня керівниця Вікторія Самійленко). ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» отримали тріо курсантів «Палаючі серця» ( художня керівниця Олеся Бойко). Подяку за професійну підготовку колективів  патріотично-фахового виховання університету було оголошено начальникові клубу закладу вищої освіти Миколі Целуйку.