Професійна підготовка викладачів мов та методика мовної підготовки здобувачів вищої освіти: фахівчиня НУЦЗ України взяла участь у міжнародній конференції

06-07 червня 2024 року старший викладач кафедри мовної підготовки соціально-психологічного факультету Національний університет цивільного захисту України Ольга Рижченко взяла участь у Міжнародній конференції «Викладання мов у закладах вищої освіти на сучасному етапі. Міжпредметні зв’язки», що відбулася на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Також учасниками заходу стали фахівці Харківського національного автомобільно-дорожного університету, Варшавського університету (Польща), Загребського університету (Хорватія) та Стамбульського університету (Туреччина). Науковці з різних країн обмінялись досвідом з питань мовної підготовки іноземних здобувачів вищої освіти, професійної підготовки викладачів мов, методики мовної підготовки здобувачів вищої освіти та іншого. У плідній дискусії взяли участь науковці з різних міст України, а також Грузії, Великобританії та Чеської Республіки.