Професійне стажування з охорони праці та екологічної безпеки на провідних підприємствах Франції

В межах виконання Міжнародної угоди між НУЦЗ України та Федерацією «Обміни Франція – Україна» здобувачки вищої освіти факультету управління та безпеки захисту населення Вероніка Павленко та Анастасія Марченко пройшли професійне стажування на провідних підприємствах Франції.

Дівчата отримали безцінний практичний досвід та змогли порівняти підходи до роботи і організації навчання в Україні та Франції.

Важливим аспектом проведеної практики була можливість працювати в багатонаціональній команді, що допомогло покращити комунікативні навички та здатність швидко адаптуватися до нових умов. Окрім цього, представниці університету вдосконалили знання з французької мови.

Підсумком практики був захист звіту та отримання міжнародних сертифікатів.