Провели безпекові заходи та обмінялись досвідом: фахівці НУЦЗ України відвідали ГУ ДСНС України у Кіровоградській області (відео)

26 червня представники НУЦЗ України відвідали ГУ ДСНС України у Кіровоградській області. Фахівці університету у складі тво начальника факультету цивільного захисту Віталія Собини, начальниці відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Вікторії Коленко та викладача кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Едуарда Щолокова разом із рятувальниками Кіровоградського гарнізону долучились до проведення навчально-польових зборів, які відбулися для вихованців Кропивницького будівельного фахового коледжу.

У межах заходу фахівці вишу провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життя в умовах війни, а саме: довели алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога» та у разі виникнення пожежі, нагадали про правила користування вогнегасниками і засобами індивідуального захисту органів дихання, а також разом із молоддю відпрацювали дії з використання засобів тимчасової зупинки кровотечі (джгути, турнікети, підручні засоби).

Під час зборів представники університету розповіли про героїчну професію рятувальника і підготовку справжніх героїв без зброї на базі НУЦЗ України та презентували профорієнтаційні проморолик і буклети .

Протягом візиту до Головного управління делегація вишу зустрілась із керівництвом підрозділу ДСНС, представниками кадрового апарату, сектору освіти та спорту, центру забезпечення діяльності Головного управління, а також відвідала музей.