Розрахунок сил та засобів для гасіння пожеж на нафтопереробних підприємствах:викладачі НУЦЗ України провели заняття для запорізьких рятувальників

Все більше уваги приділяється вдосконаленню професійної майстерності пожежних-рятувальників, підвищенню рівня оперативної готовності, що є запорукою якості виконання завдань за призначенням.

З метою удосконалення навичок, 19 червня представники Національного університету цивільного захисту України: начальник факультету оперативно-рятувальних сил Роман Пономаренко та начальник кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Андрій Лісняк провели для запорізьких рятувальників лекцію щодо розрахунку сил та засобів для гасіння пожеж на нафтопереробних підприємствах.

Викладачі НУЦЗ України фахово розповіли теоретичні та організаційні основи тактики гасіння пожеж, параметри гасіння, прийоми і способи локалізації та ліквідації пожеж, тактичні можливості пожежно-рятувальних підрозділів регіону. Всі учасники розглянули організацію, види та особливості оперативних дій підрозділів ДСНС під час ліквідації надзвичайних подій, зокрема, пожеж.

Такі заходи дають можливість проаналізувати та узагальнити досвід роботи, з’ясувати проблематику, яка виникає під час ліквідацій пожеж та вдосконалити свої знання й уміння в оперативному реагуванні на події.

Національний університет цивільного захисту України, за матеріалами офіційного сайту ГУ ДСНС України у Запорізькій області