Рятувальники Національного університету цивільного захисту навчались надавати домедичну допомогу

Протягом майже тижня рятувальники Національного університету цивільного захисту України опановували знання та формували навички з надання домедичної допомоги постраждалим в умовах воєнного стану (бойових дій), а також вчилися проводити заходи щодо серцево-легеневої реанімації.

Заняття проводили фахівці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Харківській області. Учасниками занять стали науково-педагогічні працівники структурних підрозділів університету, а працівники медико-санітарної частини вишу мали нагоду підвищити свій професійний фах.

Тож, рятувальники Національного університету цивільного захисту України мали можливість засвоїти навички з надання домедичної допомоги та, у разі необхідності, зможуть врятувати своє життя та життя інших.