Шевченко понад часом. В НУЦЗУ відбулися заходи з нагоди дня народження Великого Кобзаря

09 березня в Центрі культури та дозвілля на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України в межах національно-патріотичного виховання для здобувачів вищої освіти університету було проведено лекторій, присвячений 209-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. На заході було презентовано історичну довідку про життя та творчість Т.Г. Шевченка, проведено пізнавальну тематичну вікторину, де курсанти показали високий рівень знань щодо знаменних подій у житті видатного митця. Також вихованці університету продекламували відомі твори Т.Г. Шевченка та презентували власні авторські роботи. Яскравою родзинкою літературного заходу була викладачка з вокалу, фахівець клубу університету Олеся Бойко, яка виконала на бандурі твори Шевченка «Думи мої думи» та «Плач Ярославни».