Стажування науково-педагогічних працівників факультету оперативно-рятувальних сил у підрозділах ДСНС

Триває стажування доцента кафедри пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних сил Антона Чернухи на посаді начальника державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Харківській області.

Під час стажування він ознайомився з особливостями організації служби, порядком зберігання та застосування засобів індивідуального захисту органів дихання. Він не лише спілкувався з досвідченими керівниками щодо засобів індивідуального захисту органів дихання та рятувального спорядження, а й випробував нагнітачі повітря та димовисмоктувачі в реальних умовах. Також він провів заняття з особовим складом караулів, поділившись своїми знаннями та досвідом.