Студент Національного університету цивільного захисту України став переможцем чемпіонату світу з військово-cпортивного багатоборства

17-19 листопада в місті Ополе (Республіка Польща) відбувся чемпіонат світу з військово-cпортивного багатоборства, учасниками якого стали понад 500 спортсменів із 24 країн світу.

Честь нашої держави та ДСНС на змаганнях захищав студент Національного університету цивільного захисту України Феклін Реал. У запеклій боротьбі студент закладу вищої освіти переміг у трьох поєдинках і посів І місце у ваговій категорії до 60 кілограмів. Загалом, команда України стала переможницею змагань. Студент університету Феклін Реал є вихованцем інтерконтинентального чемпіона з боксу, майстра спорту з рукопашного бою, чемпіона Європи з рукопашного бою, тренера збірної команди університету з рукопашного бою Валентина Головка.