Т.в.о. ректора НУЦЗ України Віктор Гвоздь зустрівся з курсантами I курсу

08 лютого 2024 року на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля  відбулась зустріч курсантів I курсу з т.в.о. ректора НУЦЗ України Віктором Гвоздем. У заході також взяли участь проректор з персоналу, начальник відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи, керівники факультетів та начальники курсів.

Під час зустрічі керівник університету обговорив з першокурсниками питання щодо навчального процесу в умовах військової агресії, грошового та матеріального забезпечення. Віктор Гвоздь нагородив грамотами університету переможців першого етапу щорічної олімпіади з фізики.

Так, I місце здобула курсантка факультету цивільного захисту  - Поліна Бойченко. II місце виборола курсантка факультету пожежної безпеки – Катерина Карпенко. Курсантки факультету цивільного захисту Каміла Лисенко та Дар’я Кононець посіли III місце.