Триває навчальна практика для курсантів НУЦЗУ

Курсанти факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України продовжують опановувати обов’язки командира відділення в державних пожежно-рятувальних підрозділах ДСНС. Зокрема, тривають заняття з організації роботи щодо обслуговування пожежних рукавів, проведення перевірки джерел протипожежного водопостачання, а також проходять заняття щодо ознайомлення із пожежно-технічним обладнанням та спорядженням, нормативно-правовою базою.

Викладачі кафедр пожежної та рятувальної підготовки  факультету оперативно-рятувальних сил здійснили перевірку виконання здобувачами вищої освіти завдань відповідно до програми проходження навчальної практики. Зокрема, було перевірено забезпечення здобувачів на період практики захисним одягом; стан виконання індивідуальних планів та програм (дотримання термінів, місця організації та проведення практичних заходів); наявність нормативно-правової бази, яка забезпечує проходження практики; здійснення інших заходів, пов’язаних з вивченням технічних характеристик оснащення та обладнання; оформлення звітної документації.

Також із курсантами обговорено проблемні питання, що виникли під час проходження навчальної практики в підрозділах.

Курсанти університету залучалися до ліквідації пожеж у Київській та Дніпропетровській областях.