Триває підготовка майбутніх психологів НУЦЗ України до професійної діяльності

27 березня в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області відбулася робоча зустріч з начальником соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України Олексієм Косолаповим.

Метою зустрічі стала перевірка проходження навчальної практики курсантів-психологів НУЦЗ України, а також проведення додаткових занять з психологами-випускниками та практичними психологами Полтавщини.

Була надана практична допомога в онлайн і офлайн форматах щодо вдосконалення навичок, орієнтованих на розвиток професіоналізму й формування комунікативних умінь курсантів та студентів. Практиканти розповіли про власний досвід опрацювання та узагальнення інформації про отриманий практичний досвід на посаді психолога Головного управління.

Також проведено онлайн-зустріч з курсантами 4-го курсу соціально-психологічного факультету  НУЦЗУ: протягом години психологи Головного управління ділилися власним досвідом і відповідали на питання, зокрема: розповіли про власний практичний досвід, про особливості надання першої психологічної допомоги постраждалому населенню, про  складні і нетипові випадки та як їх вирішувати.

Наразі фахова компетентність майбутнього психолога ДСНС має рушійне значення для професійного зростання, обміну досвідом, забезпечення мобільності у наданні якісних психологічних послуг рятувальникам та населенню, тож такі заходи дають змогу молодим випускникам швидко влитися до професійної спільноти психологів ДСНС.

Національний університет цивільного захисту України, за матеріалами офіційного сайту ГУ ДСНС України у Полтавській області