Центру впровадження психотренінгових технологій НУЦЗУ – 4 роки

Сьогодні в Національному університеті цивільного захисту України функціонує сучасний та єдиний на території нашої держави Центр впровадження психотренінгових технологій, який було відкрито у листопаді 2018 року.

Головним завданням Центру є впровадження сучасних психотренінгових технологій в систему підготовки, супроводу та відновлювального періоду фахівців ДСНС України, а також всіх фахівців ризиконебезпечних професій для забезпечення надійності діяльності персоналу. Основним напрямом функціонування є впровадження сучасних психотренінгових технологій в систему психологічної підготовки населення до умов надзвичайних ситуацій. У Центрі проводяться соціально-психологічні тренінги, різноманітні майстер-класи, психологічні воркшопи, круглі столи, міжнародні марафони, а також апробація інноваційних психологічних розробок, що є науковими продуктами фахівців навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру університету. Учасниками заходів є науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти університету, практичні психологи сектору безпеки і оборони України, волонтери, педагоги, медичні працівники, військовослужбовці, рятувальники, працівники патрульної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, держпосадовці та практичні психологи інших країн світу.

Пропонуємо фотозвіт діяльності Центру.