У Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск магістрів

Днями в Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск магістрів. Цей день став  знаковим для слухачів магістратури денної форми навчання набору 2021 року, які навчалися за спеціальностями «Пожежна безпека», освітньо-професійною програмою «Управління пожежною безпекою» та «Цивільна безпека», освітньо-професійною програмою «Управління у сфері цивільного захисту».  4 здобувачі вищої освіти виконали освітні програми з відзнакою.

Молодих фахівців вітав ректор університету Володимир Садковий: «..Це свято є свідченням вашої плідної праці і наполегливого руху до оволодіння найвищою якістю професійних знань та умінь. Відтепер життєвий шлях кожного з вас наповниться новим змістом, а отримані протягом навчання знання слугуватимуть надійним фундаментом для професійного становлення, міцним підґрунтям чесного і відповідального виконання службових обов’язків на благо нашої України». Ректор закликав молодих фахівців бути гідними звання випускника Національного університету цивільного захисту України, відповідально виконувати поставлені задачі задля якнайшвидшої перемоги.