У Національному університеті цивільного захисту України завершена вступна кампанія

В НУЦЗ України завершена вступна кампанія для здобувачів денної форми навчання за державним замовленням (бакалавр).

Цього року бажання стати курсантами виявили 226 осіб. Загалом було подано 458 заяв на різні спеціальності та освітні програми.

З 15 до 19 липня абітурієнти в університеті після реєстрації проходили медичний огляд з психофізіологічним обстеженням.  Іспит з фізичної підготовки вступники складали за трьома нормативами:

• підтягування на перекладині (чоловіки);
  • згинання та розгинання рук в упорі лежачи (жінки);
  • біг на 100 та 1000 метрів.

Наразі приймальна комісія опрацьовує результати складання вступниками НМТ та іспиту з оцінки рівня фізичної підготовки і найближчим часом визначить хто буде рекомендований на навчання за державним замовленням.