У НУЦЗ України відбувся випуск здобувачів вищої освіти заочної форми навчання

26 травня у Національному університеті цивільного захисту України  276 здобувачів вищої освіти заочної форми навчання отримали дипломи.  Через війну урочистості довелося проводити за допомогою конференції в «Zoom». Та попри це, з новим етапом у професійній діяльності випускників 2023 року привітали проректор університету з навчальної  та методичної роботи Юрій Ключка, проректор університету – начальник відділу організації служб Олег Семків, т.в.о.  першого проректора Олексій Степанко, проректор з персоналу Андрій Титаренко, начальники та представники факультетів. Новоспеченим власникам дипломів магістрів та бакалаврів побажали й далі продовжувати службовий шлях та бути гідними звання випускника Національного університету цивільного захисту України, стояти на варті життя та спокою українців і наближати перемогу. Цьогоріч освітній ступінь бакалавра НУЦЗ України отримали  110 здобувачів вищої освіти заочної форми навчання і 166 здобувачів – освітній ступінь магістра, з низ - 13 випускників закінчили університет з відзнакою.

Так, факультет пожежної безпеки НУЦЗ України сьогодні випустив 35 бакалаврів  та 31 магістра  заочної форми навчання. 22 випускники, які сьогодні отримали другий (магістерський) рівень освіти, - діючі працівники служб в підрозділах  ДСНС.  На факультеті оперативно-рятувальних сил НУЦЗ України  дипломи заочної форми навчання за освітньою програмою "Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи"  отримали 44 здобувачі.  За першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти - 26 здобувачів, за другим (магістерським) рівнем - 18 здобувачів. На випуску здобувачів вищої освіти заочної форми навчання факультету цивільного захисту НУЦЗ України освітній ступінь бакалавра отримали 10 випускників. А от освітній ступінь магістра  –  аж 66 випускників. Диплом магістра з відзнакою НУЦЗ України здобули 9 осіб. Серед них – т.в.о. першого проректора НУЦЗУ Олексій Степанко. 57 випускників факультету, що сьогодні отримали диплом магістра і 5 випускників з освітнім рівнем бакалавра, - це діючі працівники підрозділів ДСНС  майже  з усієї України, а також Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни) та Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України (с. Ватутіне). Соціально психологічний факультет НУЦЗУ сьогодні вітає з отриманням дипломів магістрів - 21 здобувача вищої освіти заочної форми навчання. 3 з них  - це діючі співробітники підрозділів ДСНС України. Ще 17 випускників факультет випустив з дипломами бакалавра. На факультеті техногенно-екологічної безпеки 24 здобувачі отримали дипломи бакалавра та магістра, 2 з них – з відзнакою.

Національний університет цивільного захисту України.