У НУЦЗУ відбулися попередні захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії з публічного управління та адміністрування

25 травня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися попередні захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії з публічного управління та адміністрування.

Так, представили звіт щодо виконання індивідуального плану з проведеного дисертаційного дослідження:

Бабенко Володимир з теми «Механізми публічного управління суспільними конфліктами в Україні». Науковий керівник – доктор наук державного управління, старший дослідник Помаза-Пономаренко Аліна.

Сємілєтов Олександр з теми «Формування системи екологічно-інноваційних механізмів публічного управління в Україні». Науковий керівник – доктор наук державного управління професор Крюков Олексій.

Фросняк Руслан з теми «Інституалізація місцевих виборів у системі партисипативної демократії в Україні». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Ворона Петро.

Пронюк Юрій з теми «Державна соціально-економічна політика цифровізації діяльності публічних інституцій в Україні».

Соловей Дмитро з теми «Державна політика фінансово-господарської стабілізації в умовах трансформаційних змін». Науковим керівником обох дисертантів є доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван.

За результатами звітів було сформовано склад разових вчених рад, які буде винесено для затвердження на вчену раду університету.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Навчально-науково-виробничий центр