Урочисте шикування, відомчі нагороди працівникам і підняття Державного Прапора - в НУЦЗ України та ЧІПБ відзначили День Конституції України

28 червня в Національному університеті цивільного захисту України та Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля відбулися урочистості з нагоди 28-ї річниці Конституції України.

Розпочалися заходи з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих українських захисників та захисниць нашої держави. Після цього пролунав Державний Гімн, і на фасаді інституту підняли Державний Прапор.

Т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Ігор Романюк і т.в.о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Дмитро Лесечко вручили працівникам та курсантам обох закладів вищої освіти нагороди відомчого, обласного та міського рівнів за високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України.

Також очільник університету взяв участь в обласному заході з нагоди Дня Конституції.

27 червня, напередодні свята, в університеті для здобувачів вищої освіти було проведено лекторій до 28-ї річниці Конституції України.