Успішне відпрацювання теорії на практиці – запорука успіху в подальшій діяльності

В Національному університеті цивільного захисту України тривають практичні заняття.

Так, 23 травня науково-педагогічні працівники кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт в рамках дисципліни «Організація служби підрозділів цивільного захисту» зі здобувачами вищої освіти 2-го курсу факультету цивільного захисту провели виїзне заняття на базі 23 Державної пожежно-рятувальної частини 2 Державної пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Черкаській області. Викладач кафедри Валерій Коломієць ознайомив здобувачів вищої освіти з особливостями організації несення внутрішньої, караульної та гарнізонної служби підрозділу оперативно-рятувальних сил цивільного захисту та веденням оперативно-службових документів під час несення служби.

Цього ж дня науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Ігор Грицина, Сергій Шевченко та Дмитро Дубінін провели практичне заняття на багатофункціональному тренажері контейнерного типу для здобувачів вищої освіти 3-го курсу факультету пожежної безпеки. На занятті з теми «Проведення рятувальних робіт в обмеженому просторі» курсанти відпрацювали проведення рятувальних робіт в обмеженому просторі з рятування потерпілих у вертикальній площинні (колодязь, колектор) із використанням захисних дихальних апаратів і аварійно-рятувального спорядження й обладнання.

Також викладачі цієї ж кафедри провели практичне заняття з відпрацювання дій під час проведення розвідки пожежі. Учасниками занять стали здобувачі вищої освіти 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил. Під час заняття  курсанти відпрацювали порядок проведення розвідки пожежі, вхід до задимленого приміщення та працювали в наближених умовах до реальної пожежі.