В НУЦЗ України було проведено лекторій до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війні в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни. Пам'ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245\2000 «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні».

В Національному університеті цивільного захисту України для здобувачів вищої освіти було проведено  лекторій до  Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війні в Україні. Вшанування пам'яті жертв війни є надзвичайно важливою та обов'язковою складовою суспільного життя в Україні. Україна віддавала велику жертву під час різних війн у своїй історії, і вшанування пам'яті тих, хто положив своє життя на вівтарі боротьби за незалежність та свободу країни, є моральним обов'язком кожного українця. Сьогодення історії нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки , і наразі знову наші Захисники і Захисниці зі зброєю в руках відстоюють наші кордони, нашу свободу  та незалежність.