В НУЦЗ України для майбутніх рятувальників проведено практичні заняття, до яких долучились представники ТОВ "Променергообладнання»

13 травня в Національному університеті цивільного захисту України, за ініціативи науково-педагогічних працівників кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки, відбулися практичні заняття для курсантів 3-х курсів факультетів цивільного захисту, оперативно-рятувальних сил та пожежної безпеки.  До занять з протипожежної та аварійно-рятувальної техніки з теми «Вивчення конструкції та особливостей експлуатації автодрабини Magirus» долучились фахівці ТОВ "Променергообладнання", офіційного представника компанії Magirus в Україні. На практичному заході було використано сучасну автодрабину Magirus. Такі автодрабини постачаються в практичні підрозділи оперативно-рятувальних сил цивільного захисту ДСНС з 2023 року.

Так, майбутні рятувальники ознайомились з особливостями експлуатації сучасної техніки для підйому на висоту та відпрацювали підйом в люльці автодрабини на висоту 32 м.

 

 

Національний університет цивільного захисту України