В НУЦЗ України на соціально-психологічному факультеті відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти, зокрема й англійською мовою

В Національному університеті цивільного захисту України на соціально-психологічному факультеті відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності «Психологія» за освітньо-професійними програмами «Екстремальна та кризова психологія» і «Робота з персоналом».

Так, курсантка Валентина Каспірська доповідала про результати своєї наукової роботи «Чинники психологічної безпеки рятувальників на різних етапах професіоналізації» англійською мовою. Її науковим керівником стала доцент кафедри психології діяльності в особливих умовах Юлія Ільїна.

Зокрема, під час захисту курсанти продемонстрували належний рівень програмних результатів навчання за своїми освітньо-професійними програмами. Всі здобувачі освіти підтвердили свій високий рівень фахових знань, умінь та навичок, отриманих під час навчання, що будуть використовуватись ними у подальшій професійній діяльності. Розкриття актуальних психологічних проблем, висновки й обґрунтовані рекомендації, що запропоновані в межах кваліфікаційних робіт здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», були високо оцінені членами екзаменаційної комісії.