В НУЦЗ України розпочато низку виїзних занять на одному з об’єктів критичної інфраструктури Черкас

25 квітня викладачі кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій Національного університету цивільного захисту України розпочали проведення циклу практичних занять з пожежної безпеки електроустановок серед курсантів 3-го курсу на об’єкті критичної інфраструктури, пов’язаному із життєзабезпеченням міста Черкас. Головний технолог та головний енергетик об’єкта ознайомили курсантів з технологічним процесом, розглянули з ними роботу електромережі на об’єкті та ознайомилися із системами захисту від аварійних режимів роботи. Також здобувачі вищої освіти університету  ознайомились із особливостями пожежної безпеки електроустановок та електрообладнання, відпрацювали практичну складову щодо заміру опору системи заземлення та системи блискавкозахисту.