В НУЦЗ України та ЧІПБ відбулася оперативна нарада

24 червня в Національному університеті цивільного захисту України та Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля відбулася спільна оперативна нарада. На засіданні було вшановано пам'ять про випускника інституту 2017 року Миколу Нечипоренка, начальника караулу 44 державної пожежно-рятувальної частини 7 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Внаслідок ліквідації пожежі, спричиненої ворожими обстрілами, Микола,  отримав тяжкі травми. 22 червня його не стало. Присутні вшанували пам'ять про справжнього Героя, який протягом служби врятував не одне життя, хвилиною мовчання.

Під час наради керівники обговорили питання щодо нагальних проблем обох закладів вищої освіти, участі науково-педагогічних працівників у міжнародних заходах, проведення вступної кампанії та ремонтних робіт.

Т.в.о. ректора Національного університету цивільного захисту України Ігор Романюк вручив   диплом доценту кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки факультету оперативно-рятувальних сил Роману Коваленку за перемогу у Харківському міському конкурсі «Молода людина року 24» у номінації «Наукова діяльність».