В НУЦЗ України триває навчальна практика для курсантів 2-го курсу факультету пожежної безпеки

З 02 липня розпочалась навчальна практика для курсантів 2-го курсу факультету пожежної безпеки НУЦЗ України. Здобувачі вищої освіти університету проходять практику на базах ГУ ДСНС України в областях. Так, протягом тижня курсанти успішно пройшли вхідний контроль та брали участь у гасінні пожеж на відкритій місцевості, а також відпрацьовували дії під час аварійно-рятувальних робіт.

Здобувачі вищої освіти проходять навчальну практику на посадах пожежних-рятувальників у державних пожежно-рятувальних частинах ДСНС. Вони перевіряють технічний стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання та виконують обов’язки пожежного-рятувальника під час чергувань.

Навчальна практика в підрозділах ДСНС України є важливим етапом професійної підготовки здобувачів вищої освіти факультету пожежної безпеки та триватиме до середини вересня.