В НУЦЗ України триває навчальна практика для здобувачів вищої освіти факультету оперативно-рятувальних сил

02 липня в територіальних органах та підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбувся розподіл курсантів 2-х курсів  Національного університету цивільного захисту України для проходження навчальної практики.

До тридцяти підрозділів ДСНС прибули курсанти факультету оперативно-рятувальних сил з метою проходження навчальної практики. За курсантами було призначено керівників практики від підрозділів ДСНС, проведено інструктаж з питань безпеки праці та ознайомлено зі службовими приміщеннями пожежно-рятувальних підрозділів.  Протягом практики майбутні рятувальники повинні закріпити теоретичні знання, які отримали в університеті, а також удосконалити професійні навички на посадах пожежного-рятувальника та рятувальника-хіміка.  

Перший тиждень навчальної практики розпочався з ознайомлення зі службовою документацією, районом виїзду підрозділу, пожежно-рятувальною технікою, розташуванням джерел протипожежного водопостачання, спеціальним аварійно-рятувальним обладнанням, приборами радіаційної розвідки.

Навчальна практика триває.