В НУЦЗ України відбулася чергова онлайн-зустріч зі здобувачів вищої освіти соціально-психологічного факультету з питань забезпечення гендерної рівності

05 травня відбулася друга онлайн-зустріч зі здобувачами вищої освіти соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України з теми «Міжнародно-правове забезпечення гендерної рівності».

Софія Богомазова, фахівчиня (з гендерної рівності) університету, ознайомила учасниць цієї зустрічі з основними напрямками державної політики з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в нашій державі.

Разом зі здобувачами вищої освіти було проаналізовано основні положення Конституції та законів України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».

На вебінарі були обговорені питання щодо законодавчого регулювання та міжнародних стандартів забезпечення гендерної рівності в країнах Європи, а також особливості реалізації гендерної політики в закладах освіти сектору безпеки і оборони України.

Національний університет цивільного захисту України