В НУЦЗ України відбулися виїзні практичні заняття на базі підрозділу Черкаського гарнізону

13 травня викладач кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України Дмитро Соколов провів виїзні практичні заняття зі здобувачами вищої освіти 3-го курсу факультету цивільного захисту з дисципліни «Організація служби підрозділів цивільного захисту». Заняття відбулися на базі частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Черкаській області. Протягом заходу здобувачі вищої освіти набули практичних навичок, які знадобляться під час виконання завдань за призначенням. Також на занятті курсанти ознайомились із порядком залучення спеціальної техніки та обладнання, особливостями проведення оперативних робіт в умовах воєнного стану.