В НУЦЗ України відбулися виїзні практичні заняття з робототехніки у сфері протимінної діяльності

19 червня викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України Сергій Степанчук у рамках дисципліни «Робототехніка у сфері протимінної діяльності» провів виїзні практичні заняття на базі частини підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Черкаській області. Учасниками заходу стали майбутні піротехніки 1-го курсу факультету цивільного захисту.

Курсанти детально ознайомилися з роботою підводних та надводних безпілотників, дізналися про їхні технічні характеристики та методи управління ними.

Безпілотні підводні та надводні апарати є незамінними в умовах підводного пошуку вибухонебезпечних предметів. Вони дозволяють виконувати завдання з мінімальним ризиком для людського життя, адже здатні працювати на значних глибинах і у важкодоступних місцях.