В НУЦЗ України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня та попередні захисти

27 вересня спеціалізована вчена рада Д 64.707.03 НУЦЗ України розглянула дисертаційні дослідження подані на здобуття наукового ступеня доктор наук з державного управління, кандидат наук з державного управління та провела попередні захисти.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Костянтин Споришев на тему «Механізми державного управління системою інформаційно-аналітичного забезпечення сил безпеки України». Науковий консультант - Сергій Бєлай, доктор наук з державного управління, професор, заступник начальника навчально-наукового центру організації освітнього процесу – начальник науково-методичного відділу Національної академії Національної гвардії України.

Цього ж дня, було заслухано результати проведеного дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидат наук з державного управління Юлії Сабій на тему «Механізми формування державної молодіжної політики України». Науковий керівник - Едуард Щепанський, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Також були проведені попередні захисти:

• Віри Будзин на тему «Формування та реалізація державної політики громадського здоров’я та суспільного благополуччя»;
  • Ольги Лозової на тему «Організаційно-економічний механізм державного регулювання у сфері культури». Науковий керівник – Віктор Сиченко, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України, ректор Комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради»;
  • Олександра Вербовенко «Механізми державного регулювання військової освіти України в умовах її трансформації». Науковий керівник - Євген Романенко, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України, провідний науковий співробітник Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!