В НУЦЗ України відбувся тренінг з академічної доброчесності для здобувачів вищої освіти 2-х курсів

24 травня в НУЦЗ України було проведено тренінг з академічної доброчесності для здобувачів вищої освіти 2-х курсів з теми «Формування компетентностей щодо дотримання і забезпечення професійної доброчесності» (розробка ціннісно-орієнтованого інформаційного видання). Спікером тренінгу стала завідувачка бібліотеки НУЦЗ України Наталія Повелиця, модератором – керівник групи сприяння академічної доброчесності, доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богдан Цимбал. Учасниками тренінгу за сприяння гарантів освітніх програм стали здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники університету. Представники ознайомились зі змістом основних положень нормативної бази України та університету відповідно до основних вимог академічної доброчесності, зокрема, Кодексом академічної доброчесності Національного університету цивільного захисту України, а також взяли до відома поради щодо дотримання вимог академічної доброчесності.