В НУЦЗУ онлайн відбулася міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations»

19 травня в режимі онлайн на базі Національного університету цивільного захисту України відбулася міжнародна науково-практична конференція «Problems of Emergency Situations».

У роботі конференції представили свої наукові здобутки учасники із закладів вищої освіти як України, так і закордонних наукових та освітніх закладів. У науковому форумі взяли участь вчені з 12 країн світу – України, Ізраїлю, Польщі, Італії, Німеччини, Швеції, Казахстану, Чехії, Словаччини, Естонії, Туреччини та Азербайджану. Подано 130 тез доповідей.

На пленарному та секційних засіданнях учасники конференції обговорили питання, які пов’язані із проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення, своєчасне реагування та мінімізацію наслідків надзвичайних ситуацій. Присутні стали учасниками жвавого обговорення нагальних проблем.

Також учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Emergency Situations» мали змогу подати статті, що вийдуть окремим томом в науковому журналі, індексованому у Scopus Materials Science Forum.

З матеріалами конференції можна ознайомитися за посиланням http://pesconf.nuczu.edu.ua/images/2022/_PES2022_FINISH190522.pdf