В НУЦЗУ відбулася чергова онлайн зустріч зі здобувачами вищої освіти з гендерних питань

Відбулася третя онлайн зустріч зі здобувачами вищої освіти соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України в рамках курсу вебінарів з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

16 травня пройшов третій вебінар зі здобувачами вищої освіти соціально-психологічного факультету НУЦЗ України з теми «Законодавство України з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Фахівчиня (з гендерної рівності) університету Софія Богомазова разом зі здобувачками вищої освіти соціально-психологічного факультету університету визначили ключові права і свободи громадян України, які надані їм Конституцією України. Зупинилися на основних принципах недискримінації у законодавстві України та детально розібрали механізм забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків згідно із законом України №2866-IV «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Також під час вебінару були обговорені питання щодо особливостей проведення антидискримінаційної експертизи нормативно-правових документів та актів чинного законодавства України.